Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sala za sastanke duhowa Empty Sala za sastanke duhowa Ned Jan 31, 2010 1:14 pm

Cole's girlfriend

Cole's girlfriend

Učenici
Učenici
Owde se sastaju duhowi da rasprawljaju o nekim waznim gloopostima. Preuzmite ednog od datih doohowa(iz HP, Charmeda) ili dodajte swog, ali ne izmisljenog, pa da se zezamo.
Skro obezglawljeni Nick(HP)-ZAUZETO
Piws(HP)
Jecajuca Mirta(HP)-ZAUZETO
Krwawi Baron(HP)
Siwa dama(HP)-ZAUZETO
Patty(Charmed)
Panny(Charmed)
Melinda(Charmed)-ZAUZETO
Casper(Casper)-ZAUZETO

Preuzimam Jecajucu Mirtu. Nju inace ne wolim, ali e good za zezanje.xP



Poslednji put izmenio Cole's girlfriend dana Pon Feb 01, 2010 1:38 pm, izmenio ukupno 2 puta

2Sala za sastanke duhowa Empty Re: Sala za sastanke duhowa Ned Jan 31, 2010 1:31 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
Ovo ti je pametno, ja ću SKORO OBEZGLAVLJENOG NIKA

http://www.carobnjastvo.com

3Sala za sastanke duhowa Empty Re: Sala za sastanke duhowa Ned Jan 31, 2010 1:32 pm

Gost

Anonymous

Gost
Siwa dama je moja xDDDDDD

4Sala za sastanke duhowa Empty Re: Sala za sastanke duhowa Ned Jan 31, 2010 1:39 pm

Djina

Djina

Profesor
Profesor
Melinda(Charmed) ja cu nju... Very Happy

5Sala za sastanke duhowa Empty Re: Sala za sastanke duhowa Ned Jan 31, 2010 1:50 pm

Cole's girlfriend

Cole's girlfriend

Učenici
Učenici
Hwala, Skoro-obezglawljeni.*pocinje da place* Mene nikad ne hwale......*odlazi u swoje kupatilo i poplawljuje ga*

6Sala za sastanke duhowa Empty Re: Sala za sastanke duhowa Ned Jan 31, 2010 2:23 pm

Cole's girlfriend

Cole's girlfriend

Učenici
Učenici
Mirta se rasplakala jer e Alexa wikao na nju u njenom WCu.

7Sala za sastanke duhowa Empty Re: Sala za sastanke duhowa Ned Jan 31, 2010 2:27 pm

Gost

Anonymous

Gost
Jessica je dosla da smiri Mirtu...

8Sala za sastanke duhowa Empty Re: Sala za sastanke duhowa Pon Feb 01, 2010 1:07 pm

Gost

Anonymous

Gost
ja nemam kog da uzmem uzeli ste sve dobre Sad

9Sala za sastanke duhowa Empty Re: Sala za sastanke duhowa Pon Feb 01, 2010 1:08 pm

Gost

Anonymous

Gost
Ja sam Casper VHP

10Sala za sastanke duhowa Empty Re: Sala za sastanke duhowa Pon Feb 01, 2010 1:08 pm

Gost

Anonymous

Gost
mogu li da imam 2 duha?

11Sala za sastanke duhowa Empty Re: Sala za sastanke duhowa Pon Feb 01, 2010 1:35 pm

Cole's girlfriend

Cole's girlfriend

Učenici
Učenici
Nope. Dodacu Caspera.xP

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions