Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Nesto o svima nama.... Empty Nesto o svima nama.... Sub Feb 06, 2010 1:30 pm

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Ljudi ajde da u ovoj temi napisemo nesto o nama,tipa gde zivimo sta nam je hobi,omiljena zivotinja,ime,godine,i znate vec sve ostalo....xD

2Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Sub Feb 06, 2010 1:31 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
hehe ajde x)

3Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Sub Feb 06, 2010 1:32 pm

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Evo ja cu prvi...Ja sam Nikola,imam 14 godina.Zivim u Bg,idem u Osnovnu ''Stevan Sremac''...Imam psa i macku...Najcesce blejim sa drustvom napolju...xD

4Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Sub Feb 06, 2010 1:39 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
zivim u beogradu kod zarkovackog groblja, imam puno hobija: sviranje gitare i klavira, slikarstvo, paganstvo, kupovanje sveca u nenormalnim kolicinama, moje 3 nacke i kuca, nerviranje moje razredne koja mrzi sve u vezi s magijom i nerviranje svih ostalih.... pricanje s zivotinjama, izigravanje junacine, blejenje u prazno... omiljena zivotinja naravno vuk a i lavove volim VHP ime... nek ostane Silvermist BellatriX, sacu 21. da napunim 13 godina, imam natprosecnu intaligenciju a moj tata nema i stalno ga podsecam na to.... i svasta jos xD

5Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Sub Feb 06, 2010 2:14 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
Ja sam Alexandar. Živim u Kotoru... imam 13 godina...Idem u osnovnu školu NARODNI HEROJ SAVO ILIC.... Volim Lavove i tigrove... Tokom godine sam vrlodobar, a na kraju uvijek izvučem odličan... Roditelji me malo nerwiraju(malo vise od mnogo)...
Ali sto cu.... i sta me briga

OVO JE MOJA SLAVNA IZREKA:
U ŽIVOTU IMA USPONA I PADOVA, ALI SVE JE TO GLUPO KAD NA KRAJU CRKNEŠ

http://www.carobnjastvo.com

6Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Sub Feb 06, 2010 2:15 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
13 godina?!?! a ja moram vama da persiram xD dobra izreka x))

7Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Sub Feb 06, 2010 2:27 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
Da.......Ja sam prepametan za svoje godine

http://www.carobnjastvo.com

8Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Sub Feb 06, 2010 2:34 pm

Gost

Anonymous

Gost
hahaha kako da ne... VHP VHP To on samo kaze... naravno da nij... VHP VHP Imam i ja 13 godina..Zivim u Kotru..I pametnija sam od njga hahahhahahahahha salim see

9Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Sub Feb 06, 2010 2:39 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
a ja sam najpametnija xD Nesto o svima nama.... Icon_biggrin Nesto o svima nama.... Icon_biggrin Nesto o svima nama.... Icon_biggrin

10Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Sub Feb 06, 2010 2:43 pm

Gost

Anonymous

Gost
hahahahhh.... pametna
pametnija KSENIJA !! VHP VHP VHP VHP

11Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Sub Feb 06, 2010 2:46 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
pametna, pametnija, Ksenija, S.BellatriX,vuk :3 x))

12Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Sub Feb 06, 2010 2:52 pm

Gost

Anonymous

Gost
ahhaha... VHP VHP VHP

13Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Ned Feb 07, 2010 6:50 am

Djina

Djina

Profesor
Profesor
hahah...Ljudi izgleda da sam ja najstarija ovde....pa ovako...ja sam Djurdja zovu me Djina imam 16 godina i Zivim u Valjevu, obozavam magiju i sve vezano za nju... imam kucu Leo koga obozavam.... isto mrzim razednu.... Very Happy)))))) u dusi sam hipik zezci...hahahh Very Happy....tako da PEACE OUT Very Happy

14Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Ned Feb 07, 2010 7:03 am

Gost

Anonymous

Gost
hahha...najstarija xDD 100%

15Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Ned Feb 07, 2010 7:06 am

Djina

Djina

Profesor
Profesor
cool... :DDDD

16Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Ned Feb 07, 2010 8:38 am

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Djina onda ti i ja preuzimamo kontrolu nad njima posto su mladji...Salim se...Od nekud mi je poznato ime Djurdja....

17Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Ned Feb 07, 2010 9:01 am

Cole's girlfriend

Cole's girlfriend

Učenici
Učenici
Werewitch ::13 godina?!?! a ja moram vama da persiram xD dobra izreka x))
Ja mu ne persiram.xP
@Tema
Ja sam Darinka (Daca), ziwim u MunZe, imam 12god, nemam kucnog ljubimca, slusam stranu ziq (skoro swe)...........

18Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Ned Feb 07, 2010 9:15 am

Djina

Djina

Profesor
Profesor
hahhahaha OK MagicBoy....preuzimamo Very Happy))

19Nesto o svima nama.... Empty Re: Nesto o svima nama.... Ned Feb 07, 2010 9:23 am

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Xe,xe,xe....

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions