Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Novinski list br.8 Empty Novinski list br.8 taj Uto Feb 16, 2010 6:23 am

Srecan dan zaljubljenih
Spojler:
Halliwell magazine i osoblje skole svima zele srecan dan zaljubljenih!!!
Ispiti se zbog zakašnjenja produzavaju do srede...
Spojler:
Posto su pitanja iz istorije magije, carobnjastva i magicnij bica kasnila ispiti se produzavaju do srede.
Takmicenje za photoshopera
Spojler:
Otvoreno je takmicenje za photoshopera. Nema teme, mozete raditi sta zelite, pa, ko je dobar, neka donese poene svojoj kuci. Srecno!!!
Poslije ispita počinje drugi semestar
Spojler:
Nakon ispita svi ucenici koji prodju idu u drugo polugodiste.
Na sajtu je uvedena kristalna kugla
Spojler:
Postavite pitanje i ona ce odgovoriti.
Nhjufy postao admin!!!
Spojler:
Verovali ili ne Nhjufy je admin!!! Omg!!! Kako uvek izgura svoje??? Svejedno, ostaje ucenik u skoli....... Omg..... Njufi je ADMIN SUDNICE... on se brine samo za sudnicu i ni za sta vise...bice prebacen za moderatora...umjesto admin pozicije
Otvorena sudnica
Spojler:
Otvorena je sudnica, konacno, mozete se prijaviti za mesta......
Novi smajliji
Spojler:
Novinski list br.8 128534 Novinski list br.8 627394 Novinski list br.8 943350 Novinski list br.8 11278 Novinski list br.8 306427 Novinski list br.8 186445 Novinski list br.8 54288 Novinski list br.8 25663 Novinski list br.8 39155 Novinski list br.8 738992 Novinski list br.8 709464 Novinski list br.8 927401 Novinski list br.8 176658 Novinski list br.8 459124 Novinski list br.8 621879 Novinski list br.8 3789 ss
Misterija
Spojler:
Misterija krvi po grobovima e razresena i sada mozete ponovo tamo.

OSTALE RUBRIKE SE UKIDAJU!!!
Spojler:
Posto niko nije napisao ni jedan oglas ili rad resila sam da ukinem ostale rubrike....

Pogledaj profil korisnika

2Novinski list br.8 Empty Re: Novinski list br.8 taj Uto Feb 16, 2010 6:30 am

Gost

Anonymous

Gost
super je
pogotow mi se swidja owaj clanak o meni
e ewo i owi spojleri su moja ideja VHP

P.S. stawio owu temu kao wazna da bi bila na wrh

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions