Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1ČUDNO ALI ISTINITO - Page 2 Empty ČUDNO ALI ISTINITO Pet Feb 26, 2010 2:16 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
First topic message reminder :

OVDJE PIŠITE SWE ŠTO WAM SE DOGAĐALO................A DA JE ČUDNO ALI ISTINITO

ewo mog rituala za dozivanje struje prilikom nestanka


POTREBNO:
1.pokvarene masline
2.kristalna posuda
3.tri sveće
4.papir na kojima ćeš upisati čini za dozivanje

UPOTREBA:
1.Između sveća staviti posudu
2.Upaliti sveće i pored njih staviti po jednu maslinu
3.pročitati čini
4.Pocepati papir na 3 dela i ubaciti ih u plamenove sveća
5.Kada papiri sagore ugastiti sveće i sačekati koji sekund

Kada sam uradio ovo............došla je struja

http://www.carobnjastvo.com

26ČUDNO ALI ISTINITO - Page 2 Empty Re: ČUDNO ALI ISTINITO Sub Maj 15, 2010 8:15 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
hahha

http://www.carobnjastvo.com

27ČUDNO ALI ISTINITO - Page 2 Empty Re: ČUDNO ALI ISTINITO Pon Maj 17, 2010 9:23 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Vec nekoliko puta mi se desaa jedna te ista stvar.Dok spavam sanjam neke ljude koj me dave i osecam bol ali sve tacno tako kada pokusam da se probudim vidim mamu i brzo se opet vratim tom snu i ne mogu da se probudim.Nekoliko puta ustajem nocu znojava i prividaju mi se ljudi kada neko oce da umrew i sused neki osecam mucninu i boli me u dusi a da to niko ne zna! To je neopsivo mrzim to, neko prokletsvo...mrzim sta mi se desava... confused ....

28ČUDNO ALI ISTINITO - Page 2 Empty Re: ČUDNO ALI ISTINITO Uto Maj 18, 2010 3:16 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
pa nzm.... možda ne voliš mamino prisustvo........lol..... mene ćale izluđuje.... jednom, je spavao na krevet ispod mene i ja sam imao noćne more

http://www.carobnjastvo.com

29ČUDNO ALI ISTINITO - Page 2 Empty Re: ČUDNO ALI ISTINITO Uto Maj 18, 2010 3:36 pm

AxE

AxE

Ravenclaw
Ravenclaw
ovo sa prividjanjima je klasicna demencija XDDDD
Ma t isamo prozivljavas svoje strahove i depresiju kroz te snove...verovatno ima nesto sto te jako muci i psihicki tisti ili mozda neke komplekse.Resi ptobleme i kosmari ce polako nestati...sve je to podsvest koja se projektuje kroz snove

30ČUDNO ALI ISTINITO - Page 2 Empty Re: ČUDNO ALI ISTINITO Sre Maj 19, 2010 6:16 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
hah., lep psihološki govor----------

http://www.carobnjastvo.com

31ČUDNO ALI ISTINITO - Page 2 Empty Re: ČUDNO ALI ISTINITO Sre Maj 19, 2010 8:40 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Trebali bi da uvedemo ''PSIHOLOGIJU'' pa da Axebude profesorka.

32ČUDNO ALI ISTINITO - Page 2 Empty Re: ČUDNO ALI ISTINITO Sre Maj 19, 2010 8:43 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
hahha.......ofc

http://www.carobnjastvo.com

33ČUDNO ALI ISTINITO - Page 2 Empty Re: ČUDNO ALI ISTINITO Sub Maj 22, 2010 12:20 pm

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Ma stv...

34ČUDNO ALI ISTINITO - Page 2 Empty Re: ČUDNO ALI ISTINITO Uto Sep 14, 2010 1:46 pm

Lejla_WitcH

Lejla_WitcH

Učenici
Učenici
Pa ja cu da vam ispricam sta se dogadjalo meni i mojo drugarici (Mey).
Bila sam ja tad kod nje, sedele smo u jednoj prostoriji same, naravno u pocetku je bilo kao zezanje, otisle smo do prozora i pocele da citamo neke cini da bi zastitili kucu od duhova.... posle smo sele i stavile 1 veliku svecu u sredini, dve male svece sa moje strane i dve sa njene, i upalili ih. Bilo je lepo vreme napolju, oko 5 sati posle podne... uzele smo sibice i stavljale u veliku svecu, i tako nekoliko puta, (nismo znale sta smo pokusavale, verovatno da prizovemo duhove) i onda sam ja uzela jednu sibicu, iskrivljenu, i stavila je u svecu, i iz plamena je izaslo slovo L pa M, valjda (L ejla- M ej) odjednom smo cule kako neko kuca na vrata, obe smo se pogledale, ona je ustala da vidi ko je a ja sam gledala u nju.. bila je to njena sestra, kad se vratila mej pogledale smo u svece obe su bile ugasene i odjednom je poceo pljusak napolju, otisle smo do prozora bio je zatvoren bas kao sto smo ga i ostavile, cim smo ga otvorile osetile smo nesto jako da je proslo, ne znam da li su to bili duhovi koje smo pokusale da prizovemo ili sta, ali to nesto je jako i brzo uslo cim smo otvorile prozor... ne znam da li je to nesto tako paranormalno ali eto... Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions