Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Livadom sam setala sa mamom mama je skupljala nekakvo cvece za knjigu kod kuce za koju ja nikad nisam znala.Tata mi je belosvitac kao i brat mama je dobra vestica a ja polu do mame i polu od tate.Dok smo skupljali to cvece a ja nisam znala da sam magicna sama sam odsetala do ugla.Odjednom se predamonom pojavilo neko cudno bice mama mi je rekla da se zove ''Sheks'' bio je cudan i grozan a dok me je gledao izgovorio je ''Umri vestice'' i ispalio vetrenjacu .Nisam znala da magija postoji,ali bez obzira pomislila sam da odem do mame.U trenutku sam se nasla tamo i ispricala mami.Delovala je zabrinuto ali ipak srecno jer sam otkrila svoje moci Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
dobra priča..........

http://www.carobnjastvo.com

AxE

AxE

Ravenclaw
Ravenclaw
uff kolko pravopisnih greski XDDDD
U svakoj recenici ti fali ,
Ali o5,lepa prica Very Happy

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
AxE ::uff kolko pravopisnih greski XDDDD
U svakoj recenici ti fali ,
Ali o5,lepa prica Very Happy

Slažem se...Wink

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
pa, dobro, malo je nabijeno..... ali je ok

http://www.carobnjastvo.com

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Ae nemojte profesora. Ne spamujte xD Pravopisne greske, ma nismo na casu srpskog Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions