Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Empty Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Uto Maj 18, 2010 1:56 pm

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Sinoc sam dosla sa casa Zmajologije.Umorna legla sam na krevetu ali pre no sto sam legla izmakao mi se krevet :o Mad naljutila sam se ali nisma videla nikoga! To se desilo veoam brzo i desava se cesto.Prosle noci posle kupanja dosla sam u svojoj sobi.Pripremila sam kristale i cini za priakzivanje duhova.Brzo sam izgovorila cini i poredala kristale.Zatim sam uhvatila to stvorenje,bio je to jedan duh koji nije imao nista na sebi sem profesorcke uniforme.Glava mu je bila kao kostor.Celo vece bio je zarobljen sta da ardim da li da ga ubijem?

2Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Empty Re: Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Uto Maj 18, 2010 2:13 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
Ne ubijaj ga, samo ga drži zarobnljenog dok ga ne ispitamo...

http://www.carobnjastvo.com

3Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Empty Re: Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Sre Maj 19, 2010 7:01 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
yaaay vecera :3

4Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Empty Re: Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Čet Maj 20, 2010 6:39 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
Samo papi.......

http://www.carobnjastvo.com

5Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Empty Re: Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Sub Maj 22, 2010 11:03 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Covece....Sad

6Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Empty Re: Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Sub Maj 22, 2010 11:06 am

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Mozda bi trebali da ga pustimo izvan skole,i ispitamo njegovu pricu...Sad

7Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Empty Re: Nepoznato srvorenje u mojoj sobi! Sub Maj 22, 2010 11:32 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Joj ...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions