Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Mario Halliwell Empty Mario Halliwell Čet Maj 20, 2010 6:09 pm

mario93

mario93

Profesor
Profesor
Ime:Mario Halliwell
Godina:17
Slika:

Moć:Illusion Projection- mogucnost menjanja druge osobe
Tip:čarobnjak

Šta volite, a šta ne:
Volim-zivotinje,biljke,zivot,muziku,medicinu(ljude bas i ne)
nw volim-vecinu ljudi jer su nadobudni i zli,kada neko zlostavlja zivotinje i jos mnogo toga

O vama:Odvojen kao mali od roditelja i poslat sto dalje kako nikad ne bi dosao u kontakt sa magijom.Ali posle ubistva roditelja,ucitelji iz skole dolaze po njega i odvode ga. Svira gitaru,peva,veoma je buntovan.Voli da pomaze ljudima,zanima ga medicina.Veoma puno cita i obrazuje se.

Status naloga:Prixvaćen

2Mario Halliwell Empty Re: Mario Halliwell Pet Maj 21, 2010 6:34 am

mario93

mario93

Profesor
Profesor
Domaci CINI

1.Izmišljeni sastav na temu: KADA JE MRAČNI ČAROBNJAK UPOTREBIO SMRTNU KLETVU NA MOG NAJBLIŽEG

-Bilo je to rano jutro,probudio sam se oko 6 sati,nesto me je trglo iz sna.Kao vrisak ali to nije bio vrisak.Video sam Neke slike,ali to sve nije imalo veze jedno sa drugim.
Upalio sam TV i na slucajno naisao na vesti.Bila je udarna vest,UMRLO NJIH OBOJE. Nastavio sam gledati,bila je to prica o bracnom paru koji je umro pod cudnim okolnostima.Nema dokaza trovanja,nasilja,gusenja ,neke bolesti sumnja je pala na vlasnika motela u kojem su stanovali nekoliko meseci.Ali nista nije 100% dokazano i u vestima policija moli za apela da se pomogne u otkrivanju ubice. Odmah tada sam osetio neku teskobu i teskocu,znao sam da nesto ima veze sa mnom ali sta? Tog posle podneva su dosla dva coveka po mene da me vode od mojih 'roditelja'uskoro sam otkrio ko su oni i kakve veze imaju samnom. Bili su to moji mama i tata,carobnjaci su mislili da je to radila zla vestica koja zeli svu moc sveta,da je ona bacila Smrtonosan urok na njih.
Ja obecajem da cu osvetiti njihovu smrt,niko se nece izvuci za zlodelo koje je uradio iako ih ja nisam poznavao ipak su moji roditelji.


2. U kakvoj situaciji bi se nalaziop da moraš da iskoristiš Smrtnu kletvu

Iskoristio bih ju za osveti i bacio na osobu koja je ubila moje roditelje.

3Mario Halliwell Empty Re: Mario Halliwell Pet Maj 21, 2010 6:38 am

mario93

mario93

Profesor
Profesor
Domaci NAPICI

Vas domaci ce biti da izmislite sastojke napitka za unistavanje bilo kog demona i napisete ih u vasem profilu-skoli magije....(napitak mora da radi)

Pola litre vode ostaviti da kljuca i kada prokljuca u nju dodati list palme sa Haitija,dodati tri kapi svinjske krvi,rep od misa,pero sove.Ostaviti da kljuca jos nekih 5 minuta,posle toga dodati iscedjen limun i koren od magnolije.Ostaviti napitak da se ohladi a zatim ga procediti i ponovo staviti da se kuva,posle kljucanja dodati malo krvi zmajske i to od malog zmaja,dok je krv jos zelena. Posle sipati u bocicu i iskoristiti za borbu protiv demona.

4Mario Halliwell Empty Re: Mario Halliwell Pet Maj 21, 2010 6:45 am

mario93

mario93

Profesor
Profesor
Domaci HERBIOLOGIJA

Moj prvi dan u prirodi,imao sam 5 godina roditelji su me odveli da vidim prirodu sumu,reku.Da se maknem od betona kog je New York prepun.
Vodili su me u Kanadu,prvo prolece u prirodi.Bilo je predivno sve zeleno i tek procvetalo.Ja sam imao zelju da sve to naberem i odnesem u NY grad betona.Naravno to nije bilo moguce,ali ajde ti objasni to detetu od 5 godina.Brao sam mnoge trave,mnogo cvece i mnoge listove na drvecu koje su tek narala.Tada me je prvi put i ubola pcela,bol je bio neopisiv,plakao sam veoma dugo cak nekoliko sati.
Moj prvi dan u prirodi i izlet u prirodu je bio predivan,ali i bolan. Veoma volim zivotinje i biljke i volim jako puno vremena da provodim u setnjama po parkovima i po sumama.

5Mario Halliwell Empty Re: Mario Halliwell Pet Maj 21, 2010 6:55 am

mario93

mario93

Profesor
Profesor
Domaci CAROBNJASTVO

1.Nađite neku zanimljivu Merlinovu sliku
Mario Halliwell Gandalf_one_of_the_istari
2.Smislite čini za prizivanje merlinovog duha.
Neka mi magija noci
Dodje pomoci
Da dozovem carobnjaka tog
Merlina precasnog svog.

Neka dodje i pokori mi se
da magija njegova moja postane.
Neka mi ju preda on
Da ja vladam zemljom svom.

Merline dodji i pokori se
ono sto je tvoje neka moje postane.
3.Smislite čini da prizovete Merlinovog HARPIJERA

Harpijeru sveta si ptica ti
Dodji i pomozi mi
Merlinu verno sluzila si
Pomozi i meni ti
Harpijeru dodji
Kroz magicni svet prodji
Budi tu za mene
Kao i sto je Merlin za tebe.

6Mario Halliwell Empty Re: Mario Halliwell Pet Maj 21, 2010 6:59 am

mario93

mario93

Profesor
Profesor
Domaci Amajlije, talismani i drugi magicni predmeti

DOMAĆI: KAKVO BISTE VI OGLEDALO NAPRAVILI I OD KOJIH SASTOJAKA

Napravio bi ogledalo koje seze u buducnos i u proslos. Uz koje moze se komunicirati sa duhovima.
Stavio bih u njega:
*krv mrtve osobe
*zemlju sa groblja uzetu u ponoc
*zlato
*crvenu ruzu
*koren oraha usitnjen
sve to kuvati sa sastojcima za ogledalo tacno jedan dan,ni manje ni vise je u suprotnom bi moglo da neuspe ili da bude previse jako.

7Mario Halliwell Empty Re: Mario Halliwell Pet Maj 21, 2010 7:03 am

mario93

mario93

Profesor
Profesor
Domaci ISTORIJA MAGIJE

1. Ko je bio Mefisto?
Zao duh sa kojim je Dzon Di potpisao ugovor.
2. Nadjite sliku LIBER MYSTERIORUM ( moze i SIGILLUM MYSTERIORUM).
Mario Halliwell Mysteriorum-1

8Mario Halliwell Empty Re: Mario Halliwell Pet Maj 21, 2010 8:22 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
ocene su

5
5
5
5
5
5

http://www.carobnjastvo.com

9Mario Halliwell Empty Re: Mario Halliwell Pet Maj 21, 2010 11:33 am

mario93

mario93

Profesor
Profesor
Domaci ZMAJOLOGIJA

DOMAĆI:

1.Nađite sliku evropskog zmaja
Mario Halliwell Edragon2
2.Napišite o građi zmaja
Imaju rogove na glavi,otrovne zube,umesto koze imaju krljust,velika krila koja podsecaju na krila slepog misa,dug rep a zavrsetak je u obliku strelice. Dobro razvijen misikcni sistem,delimo ga na 8 delova. Osnovni delovi skeleta su lobanja,lopatica,rebra,butna kost,karlica,kosti krila. U lobanji postoji rezervoar za otrov i postoji kost koju nazivamo varnicna i ona proizvodi vatru.
3.Napišite šta biste vi stavili u građu zmaja.
Dodao bih im veoma duge nokte i nista vise.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions