Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

1Chat - Page 4 Empty Chat Uto Jun 01, 2010 4:26 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
First topic message reminder :

PA, ovde pričajte sto ocete......a ja sada idem,....jer moram da idem u skolu...... prvi cas mi je pismeni....

http://www.carobnjastvo.com

76Chat - Page 4 Empty Re: Chat Ned Jun 06, 2010 11:22 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...hahahahahaha...da..VHP...nasmejala si me...VHP...svaka cast...VHP..<3...on je kreten...tj. ta pojava je kreten...i ne zelim proganjati ludake...vidis da i sama ludim..VHP...

77Chat - Page 4 Empty Re: Chat Ned Jun 06, 2010 11:25 am

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
Ja je neću proganjati, nego ću je ubiti....Prestani da misliš na tu pojavu...Kako ja?! XDDDDDDDD :********+

78Chat - Page 4 Empty Re: Chat Ned Jun 06, 2010 11:27 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
..VHP...necu,necu...koncentracija u fulu.:VHP...hahahahaha...VHP...ne mislim,ne mislim..VHP...<3...:*********
...VHP...ah...smaramo..VHP...ajde neka nam se neko pridruzi da se zezamo malo..VHP...

79Chat - Page 4 Empty Re: Chat Ned Jun 06, 2010 11:33 am

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
Totalno u fulu, ono .........(znaš šta ide dalje XD)
Stvarno...
Mada se ja nisam smorila...našla sam zamorče (što kaže Nena XD)

80Chat - Page 4 Empty Re: Chat Ned Jun 06, 2010 11:35 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...VHP...hahahahahahaha..VHP....e mog zamorceta nema...citaj-(Branko)...VHP...hahahahahhahaha...VHP...salim se...<3..VHP...uh...stvarno mi je dosadno...VHP...idem da se kuvam u kadi 2 sata..VHP...kao po obicaju...<3..:Dpa cu doci na zur,ako bude bilo zive duse....i napicu se..VHP...hahahahhaha..VHP...

81Chat - Page 4 Empty Re: Chat Ned Jun 06, 2010 11:37 am

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
Meni pada pritisak od kade....tako da ja idem da trčim...ups...već kasnim...XDDDDD

82Chat - Page 4 Empty Re: Chat Ned Jun 06, 2010 11:39 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...hahahahaha...VHP...<3...uh...ajde...vidimo se..VHP...kakav pritisak...uziiivaaaam..VHP...<3...tj. idem..VHP...da uzivaaaaam..VHP..<3...:*****************

83Chat - Page 4 Empty Re: Chat Ned Jun 06, 2010 11:42 am

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
Pa i ja idem da uživam....XDDDD Posebno Kaću da mučim na ono malecno brdo....XDDDD Pa pada mi pritisak...

84Chat - Page 4 Empty Re: Chat Ned Jun 06, 2010 12:18 pm

Brian Krause

Brian Krause

Moderator
Moderator
Chat - Page 4 30u460g

U toku je zurka - takodje, pa bi mi znacilo da se regujete. Hvala!

http://charmed-magic.my-free-forums.com/forum.htm

85Chat - Page 4 Empty Re: Chat Pet Jun 11, 2010 4:26 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......ubiiiiiiiiiiteeeeeeeeee meeeeeeeeeeeeeee.....Sad.......ubijam se od dosade......♥️.......nema nikooooogaaaa.....jos i skola danas........VHP....ako me nema veceras...znaci da me je ubila fizikaaaa....tj fizicarka...-.-.... Evil or Very Mad ...♥️ ♥️ ♥️...

86Chat - Page 4 Empty Re: Chat Pet Jun 11, 2010 4:34 am

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
Ja čekam da padne kiša...pa skačem........_._
Kakva te dosada spopala...ja se tresem od nerviranja...,a ti se dosađuješ...o.O ?!

87Chat - Page 4 Empty Re: Chat Pet Jun 11, 2010 4:36 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
-.-.........da dosadaaaaaaaa....FIZIKAAAA je doooosaaaaadaaaaaaaaaa......a da ne pominjem da nisam mogla da spavam od nerviranja.....da sam se prevrtala po krevetu....ko nenormalna u tri ujutru ja sam silazila dole da se tusiram....i posle opet ucila...aaaaaaaaaaaaaaaa....ubi meeeeeeeee..... Mad

88Chat - Page 4 Empty Re: Chat Pet Jun 11, 2010 4:41 am

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
Ništa strašno.....i ja sam takođe....Nisam ni 1min spavala....Koji je to kreten od žene....Ej...a šta je sa onim...imamo 2 znaka...Da li to računa??? Ako ne bude to računala...ja ću je zadaviti..._._

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions