Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

1Silvermist BellatriX - Page 3 Empty Silvermist BellatriX Pet Jan 22, 2010 2:08 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
First topic message reminder :

Ime: Silvermist BellatriX
Godina: 13
Slika: Silvermist BellatriX - Page 3 Wolfwitchgreetingcardun
Moć:empatija-osjećanje tuđih osjećanja, Hidrokineza - kontrola vode
Tip: Vestica
Šta volite, a šta ne: Volim mir, svoje prijatelje, zivotinje, moc, mesec, element vode, vukove, slobodu, kisu, istrajnost, hrabrost, ponos, noc - a ne volim nasilje, bes, ne pravdu, kukavicluk, laz, aroganciju, uobrazenost, naredjenja

O vama: Ja sam rodjena u Beogradu. Imam 13 godina (ok, skoro!), Oduvek sam bila zainteresovana u magiju. Nemam bas puno prijatelja jer me ljudi ne vole zbog mog obozavanja magije i misle da sam cudna. Obozavam zivotinje i volim ponekad i da pricam s njima. Ja sam uvek spremna da postavim ledja za prijatelje i osobe koje su mi drage i preuzmem odgovornost na sebe. Ne plasim se nikoga i nicega i mrzim arogantne i umisljene osobe.

Status naloga:prihvaćen



Poslednji izmenio Werewitch dana Pon Feb 22, 2010 3:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta


51Silvermist BellatriX - Page 3 Empty Re: Silvermist BellatriX Čet Mar 11, 2010 12:31 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
hmm.. tako mije izbacilo na google images Silvermist BellatriX - Page 3 Icon_eek aw whatever... i ti si na stvarni vampira!!! ne verujem!!!!

52Silvermist BellatriX - Page 3 Empty Re: Silvermist BellatriX Čet Mar 11, 2010 12:33 pm

Djina

Djina

Profesor
Profesor
trazila sam ja.... samo ukucaj ono sto sam napisala...izbaci neki kod...tako nesto xD....

53Silvermist BellatriX - Page 3 Empty Re: Silvermist BellatriX Čet Mar 11, 2010 12:34 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
hehe ok x)) da, videla sam taj kod xD

54Silvermist BellatriX - Page 3 Empty Re: Silvermist BellatriX Čet Mar 11, 2010 12:36 pm

Djina

Djina

Profesor
Profesor
e to... Very Happy

55Silvermist BellatriX - Page 3 Empty Re: Silvermist BellatriX Ned Maj 16, 2010 5:42 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
Silvermist BellatriX - Page 3 Empty VI lekcija-3 neoprostive kletve



Domaći:

1.Izmišljeni sastav na temu: KADA JE MRAČNI ČAROBNJAK UPOTREBIO SMRTNU KLETVU NA MOG NAJBLIŽEG

2. U kakvoj situaciji bi se nalaziop da moraš da iskoristiš Smrtnu kletvu. 1.) jednog lepog jesenjeg dana ja i moja najbolja drugarica (rasa vampwitch) smo setale i videle depresivnu malu staricu kako prosi. prisle smo joj i dale neki novac. ona nam se cudno nasmesila i sledeceg trenutka se pretvorila u dzinovsku zmiju a zatim u mracnog vorloka i poceo je da baca kletve. bacali smo kontra kletve kolko god smo mogli ali je jedna pogodila vamp pravo kroz srce. carobnjak je mislio da je mrtva pa je pobegao, ali nije znao da je ona imala zastitnu cin tako da joj je na celu ostao samo oziljak. (sta? umetnicka sloboda xDDD)

2.) da moram da iskoristim smrtnu kletvu morala bi da se nalazim u veoma opasnoj i slozenoj situaciji. samo ako nemam drugog izbora i ako bi morala ubiti da ne budem ubijena ili da bi spasila dragu osobu.

56Silvermist BellatriX - Page 3 Empty Re: Silvermist BellatriX Ned Maj 16, 2010 5:47 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
ok, lepo jke i ocena je 5

http://www.carobnjastvo.com

57Silvermist BellatriX - Page 3 Empty Re: Silvermist BellatriX Ned Maj 16, 2010 5:48 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
Silvermist BellatriX - Page 3 Empty VI Lekcija-Napitak za klasnicno ubijanje demona


''Vas domaci ce biti da izmislite sastojke napitka za unistavanje
bilo kog demona i napisete ih u vasem profilu-skoli magije....(napitak
mora da radi)''

DOMACI: STAVILA BI U KAZAN 3 ML VODE I OSTAVILA NA VATRI POLA SATA ZATIM BI REDOM STAVLJALA SASTOJKE: ALOJA, MANDRAGORA, KRV ZMAJA, GLAVA DVOGLAVOG DAZDEVNJAKA, PANAX I AMBRA GRISEA. ONDA MESATI SEDAM PUTA U PRAVCU KAZALJKE NA SAT I OSTAVITI NA VATRI JOS POLA SATA.

58Silvermist BellatriX - Page 3 Empty Re: Silvermist BellatriX Ned Maj 16, 2010 5:54 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
ok je, i ocena je 5, samo ja ne bih stavljao panax, jer on više da leči nego da ubija.......,.. on ima lekovita svojstva....

http://www.carobnjastvo.com

59Silvermist BellatriX - Page 3 Empty Re: Silvermist BellatriX Pon Jun 07, 2010 6:21 am

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Domaci iz napitaka,mozes da odradis do veceras,ako imas nekih obaveza obavesti me na PM...!Very Happy

60Silvermist BellatriX - Page 3 Empty Re: Silvermist BellatriX Pon Jun 07, 2010 12:08 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
magicboy.... ovo je preterano =_='

61Silvermist BellatriX - Page 3 Empty Re: Silvermist BellatriX Pon Jun 07, 2010 12:24 pm

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Nije,kad je Nina mogla da uradi zaj sa Ticom mozes i ti...Very Happy))..Razz

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions