Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kancelarija Empty Kancelarija Pon Feb 01, 2010 1:11 pm

Gost

Anonymous

Gost
Ovdje dodajte direktorovu kancelariju.
To vam je ideja od Lord-Voldemorta-koji-je-smislio-deset-miliona-ideja-za-ovaj-sajt-i-najaktivni-je-od-svih-a-josh-je-na-prvom-rangu-a-aktivniji-je-od-direktora (to je moje novo ime(sve to zajedno))

2Kancelarija Empty Re: Kancelarija Uto Feb 02, 2010 7:04 am

Cole's girlfriend

Cole's girlfriend

Učenici
Učenici
Sooper ideja, Lorde-Voldemorte-koji-je-smislio-deset-miliona-ideja-za-ovaj-sajt-i-najaktivni-je-od-svih-a-josh-je-na-prvom-rangu-a-aktivniji-je-od-direktora!!! Direktore, postawila sam pitanje u pitanjima jos kad, ti si online, a ne odgowaras, pa da pitam sto??? VHP

3Kancelarija Empty Re: Kancelarija Uto Feb 02, 2010 8:56 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
Neka mi na pm nabroji sve ideje koje je on dao.....
A postove je zaradio svađama

http://www.carobnjastvo.com

4Kancelarija Empty Re: Kancelarija Ned Maj 23, 2010 5:13 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Lorde-Voldermort-koji-je-smislio-deset-miliona-ideja-za-ovaj-sajt-i-najaktivni-je-od-svih-a-josh-je-na-prvom-rangu-a-aktivniji-je-od-direktora!!! Ne moras ovako dugacko ime!!!

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions