Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Blamovi iz stvarnog zivota....=) Ned Feb 07, 2010 11:27 am

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Ovde pisite blamove koje ste doziveli.... Hogworts

2Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Re: Blamovi iz stvarnog zivota....=) Ned Feb 07, 2010 12:50 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
razredna jos nije usla u ucionicu i svi su se zajebavali i sleteo golub na sims i ja pocela s njim da pricam ''kako je tebi lep zivot? ja moram 5 dana u nedelji da provodim pored ove moje razredne, djubre jedno nepismeno, samo da nadjem neku dobru kletvu da bacim na nju...'' i ja provalim da je nesto tiho i okrenem se i iza mene razredna i ceo razred... Blamovi iz stvarnog zivota....=) 601718 (<----- moja razredna)

3Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Re: Blamovi iz stvarnog zivota....=) Ned Feb 07, 2010 12:56 pm

Djina

Djina

Profesor
Profesor
pa ove nedelje sam naglas rekla u ucionici SERES....hahahha...pred razrednom...a ona ...Auuu Djina detee...ja rekoh izvinite slucajno sam Razz xD

4Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Re: Blamovi iz stvarnog zivota....=) Pon Feb 08, 2010 4:36 am

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Izigravao sam indijanca na malom odmoru,znate one zvukove,i isto tako nisam primetio da je nastavnica biologije tu...Posle toga ceo razred je poceo da se cepa od smeha....A da stvar bude jos gora,ona je koleginica moje mame....

5Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Re: Blamovi iz stvarnog zivota....=) Pon Feb 08, 2010 4:44 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
to, indijanci su zakon VHP VHP

6Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Re: Blamovi iz stvarnog zivota....=) Pon Feb 08, 2010 4:50 am

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Xa,xa,xa...Ma imam jos blamova al' ne stizem da pisem sada moram u sk...A tako me mrzi....Napolju je hladno....=)

7Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Re: Blamovi iz stvarnog zivota....=) Pon Feb 08, 2010 4:53 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
idem i ja u sk, i meni bas odgovara sto je ladno, ja volim hladnocu. ali vise volim oluje i kise nego sneg

8Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Re: Blamovi iz stvarnog zivota....=) Pon Feb 08, 2010 5:37 am

Djina

Djina

Profesor
Profesor
haha...ja danas nisam bila u skoli...haha Very Happy xD

9Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Re: Blamovi iz stvarnog zivota....=) Pon Feb 08, 2010 6:19 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
a sto??????

http://www.carobnjastvo.com

10Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Re: Blamovi iz stvarnog zivota....=) Pon Feb 08, 2010 6:32 am

Djina

Djina

Profesor
Profesor
imala utakmicu...haha Very Happy

11Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Re: Blamovi iz stvarnog zivota....=) Uto Feb 09, 2010 1:33 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
blago tebi T.T

12Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Re: Blamovi iz stvarnog zivota....=) Uto Feb 09, 2010 6:12 am

Cole's girlfriend

Cole's girlfriend

Učenici
Učenici
Nesan ni ja. Bolesna sam.

13Blamovi iz stvarnog zivota....=) Empty Re: Blamovi iz stvarnog zivota....=) Uto Feb 09, 2010 12:22 pm

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
E blago vama...Ja sad moram da trazim neke pripovetke,sta li su,iz srpskog...Ivo andric Deca-Kula,knjiga i deca...A jos sutra pita geografiju...Da poludim sa ovom skolom.....xD

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions