Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

1Da pristupite razredu - Page 3 Empty Da pristupite razredu Sub Feb 20, 2010 3:33 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
First topic message reminder :

Da biste pristupili razredu potrebno je samo da ispunite sledeći kod:

Da pristupite razredu - Page 3 8864 User name:
Da pristupite razredu - Page 3 8864 Razred u koji zelite:
Da pristupite razredu - Page 3 8864 Razlog:

http://www.carobnjastvo.com

51Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Čet Maj 27, 2010 11:44 am

Rock Soul

Rock Soul

Učenici
Učenici
Ajde primaj me !! Very Happy

52Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Čet Maj 27, 2010 12:20 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
Ubačen si ti....

http://www.carobnjastvo.com

53Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Pet Maj 28, 2010 9:52 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
User name:<3poet-heart<3
Razred u koji zelite:Slytherin
Razlog:...hm...ne znam...ovaj mi se najvise svidja...VHP

54Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Pon Jun 07, 2010 11:14 am

Tanja MekGonagl

Tanja MekGonagl

Učenici
Učenici
User name:Tanja MekGonagl
Razred u koji zelite,Razlog::Bilo koju kucu. Ne mogu da izaberem. Sve su mi jako drage xD

55Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Pon Jun 07, 2010 12:39 pm

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
Tanja MekGonagl ::User name:Tanja MekGonagl
Razred u koji zelite,Razlog::Bilo koju kucu. Ne mogu da izaberem. Sve su mi jako drage xD
Zamolila bih te da ne pišeš slovima u boji!!! To pravo imaju samo članovi stuff-a!
Takođe, predstavi se prvo.

56Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Pon Jun 07, 2010 1:24 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
de, de, ne zelimo da plasimo novajlije Very Happy) jel neko za konzervu piva? :DDD

57Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Pon Jun 07, 2010 1:28 pm

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
Bolje ja da te opomenem, nego Salkal (onim njegovim crvenim_._)
Nemoj da spamuješ!!!

58Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Pon Jun 07, 2010 1:34 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
xD ok, necu da SPAMUJEM!!!

59Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Pon Jun 07, 2010 2:21 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
OPOMENA: Ne SMEŠ PISATI U BOJI: TO SME SAMO STAFF

http://www.carobnjastvo.com

60Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Uto Jun 08, 2010 9:41 am

Eira

Eira

Učenici
Učenici
User name: Eira
Razred u koji zelite: Slytherin
Razlog: nemam poseban razlog Very Happy))

61Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re:Da pristupite razredu Uto Jul 20, 2010 6:30 am

Alex

Alex

Učenici
Učenici
User name:Alex
Razred:Ravenclaw
Razlog:Tu pripadam!

62Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Uto Sep 14, 2010 1:26 pm

Lejla_WitcH

Lejla_WitcH

Učenici
Učenici
Da pristupite razredu - Page 3 8864 User name: Lejla_WitcH

Da pristupite razredu - Page 3 8864 Razred u koji
zelite:gryffindor
Da pristupite razredu - Page 3 8864 Razlog: paa.. svidja mi se ta kuca, iii harry potter je bio u toj kuci xD

63Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Uto Nov 02, 2010 5:46 am

Miss_Milica_

Miss_Milica_

Učenici
Učenici
power of the three User name:Miss_Milica
power of the three Razred u koji zelite: Gryffindor
power of the three Razlog:jer po osobinama vjerovatno pripadam Gryffindor

64Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Ned Nov 14, 2010 6:57 am

pudlicawolinatu

pudlicawolinatu

Učenici
Učenici
Da li bi neko mogao da mi kaye koji rayredi postoe i u veyi cega su jer sam ovde nowa?!? Da pristupite razredu - Page 3 41861

65Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Ned Nov 14, 2010 6:58 am

pudlicawolinatu

pudlicawolinatu

Učenici
Učenici
Da li bi neko mogao da mi kaze koji razredi postoe i u vezi cega su jer sam ovde nowa?!? Da pristupite razredu - Page 3 41861

66Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Ned Nov 14, 2010 7:00 am

pudlicawolinatu

pudlicawolinatu

Učenici
Učenici
?!?

67Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Ned Nov 14, 2010 7:00 am

pudlicawolinatu

pudlicawolinatu

Učenici
Učenici
?!?

68Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Pon Nov 15, 2010 3:50 am

pudlicawolinatu

pudlicawolinatu

Učenici
Učenici
Da pristupite razredu - Page 3 8864 User name: pudlicawolinatu
Da pristupite razredu - Page 3 8864 Razred u koji zelite: Da pristupite razredu - Page 3 50926
Da pristupite razredu - Page 3 8864 Razlog: nekako mi je najlepsi!!!!!

69Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Pon Nov 15, 2010 3:51 am

pudlicawolinatu

pudlicawolinatu

Učenici
Učenici
i gde da vidim da li sam ubacena!!!!????!!!!!

70Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Pon Nov 15, 2010 10:39 am

miss Pajper

miss Pajper

Učenici
Učenici
user name: miss pajper
razred u koji želite: gifindor
razlog: msm da ću tamo biti dobra:)

71Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Pon Nov 15, 2010 1:21 pm

pudlicawolinatu

pudlicawolinatu

Učenici
Učenici
i sta sad !!!???!!!

72Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Uto Nov 16, 2010 3:20 am

pudlicawolinatu

pudlicawolinatu

Učenici
Učenici
Da pristupite razredu - Page 3 8864 User name: pudlicawolinatu
Da pristupite razredu - Page 3 8864 Razred u koji zelite: Da pristupite razredu - Page 3 50926
Da pristupite razredu - Page 3 8864 Razlog: nekako mi je najlepsi!!!!!

73Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Uto Nov 16, 2010 3:22 am

pudlicawolinatu

pudlicawolinatu

Učenici
Učenici
Da pristupite razredu - Page 3 8864 User name: pudlicawolinatu
Da pristupite razredu - Page 3 8864 Razred u koji zelite: slythein
Da pristupite razredu - Page 3 8864 Razlog: nekako mi je najlepsi!!!!!

74Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Uto Nov 16, 2010 3:44 am

pudlicawolinatu

pudlicawolinatu

Učenici
Učenici
User name: pudlicawolinatu
Razred u koji zelite: slztherin
Razlog: nekako mi je najlepsi!!!!!

75Da pristupite razredu - Page 3 Empty Re: Da pristupite razredu Uto Nov 16, 2010 5:07 am

pudlica woli saru

pudlica woli saru

Učenici
Učenici
User name:-pudlica woli saru
Razred u koji zelite:-slytherin
Razlog: :-zato sto mi se svidja

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions