Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Simona Empty Simona Uto Maj 25, 2010 4:10 pm

Gost

Anonymous

Gost
Kod za prijavu učenika
Ime:Simona Snifidor
Godina:754 ljeta
Slika:
http://www.elizabethmclaughlin.com/photos/view/?cid=26158_image_5
Moć:
Thermodynamic
generation-topljenje.

Tip:carobnjak

Šta volite, a šta ne:mrzim laz,prevaru, dvolicnost a volim kada je neko iskren i obrazovan i izuzetno pametno razmislja

O vama:Sa 12 godina sam shvatila da imam svoje moci,htjela sam ih koristiti u skoli,ali mi je majka objasnila da mogu ozbiljno nauditi nekome.Kada sam dobijala lose ocjene obicno bih iskoristila magiju da ih popravim, a protiv bezobrazne djece sam se takodje sluzila magijom.Mnogi su me ''prezirali'' zbog toga, ali mi nisu nistha smijeli uraditi-nauditi.Sada, shvatila sam koje su posledice toga, i zelim da svako dijete koje ima moci ,prolazi posteno kroz zivot, jer im to kasnije nistha ne daje vec samo oduzima



Status naloga:PRIHVAĆENO

2Simona Empty Re: Simona Pon Jun 07, 2010 6:06 am

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Domaci iz napitaka mozesda uradis do veceras,ako imas obaveze obrati mi se na PM...!Razz

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions