Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Srce Ljubavi<3 Empty Srce Ljubavi<3 Pet Maj 28, 2010 10:25 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
Ime:Srce Ljubavi<3
Godina:17
Slika: Srce Ljubavi<3 300411
Moć:Clinging-moc
paukove mreze.

1.stepen-manja kolicina paucine kaja
nije nimalo cvrsta ali se moze koristiti da bi nekom zaljutila oci.


Tip: hm...Vestica..VHP

Šta volite, a šta ne: ...volim da pisem pesme,tekstove(ljubavne),da se zezam...uzuvam...izlazim...da voooliiiim....a ne volim da se smaram...ne volim kada mi je dosadno...Razz

O vama:...pa...moj zivot je super...volim da zivim...Razz...inace sam nepopravljivi romantik...i najbolji prijatelj svima..VHP

Status naloga:PRIHVACEN/NA



Poslednji put izmenio <3poet-heart<3 dana Sub Maj 29, 2010 3:59 am, izmenio ukupno 3 puta

2Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Pet Maj 28, 2010 10:32 am

Rock Soul

Rock Soul

Učenici
Učenici
Ja sam poet hart
Kad me vidis padne ti na oci mrak
Brzo se ljutim i puno mrzim
Ljubav ? Sta to znaci ?


Eto ti za dobrodoslicu, nema rime al kad izgovras kao da ima, a mozda i ima Very Happy

3Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Pet Maj 28, 2010 10:39 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...VHP...hahahaha....bolje rime prepusti meni...to je moja specijalnost..Razz...ali hvala...:*..VHP

4Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Pet Maj 28, 2010 10:43 am

Rock Soul

Rock Soul

Učenici
Učenici
Ajde dobro pusticu ti, al da znas da sam ljut na tebe. Sad imam novu pjesmicu i necu ti "otpjevati". Jos sa namravio muziku za nju Very Happy

5Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Pet Maj 28, 2010 10:46 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...hahahaha...VHP...nemoj se ljutitiii..Razz...VHP...hahahaha....ajde molim te "otpevaj" mi..VHP...

6Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Pet Maj 28, 2010 11:02 am

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
Opet vi.... Nemojte da spamujete!!!
Rock soul...otvori temu u Slytherin...pa spamujte tamo...,ili idite na chat...

7Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Pon Maj 31, 2010 1:56 pm

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
VI lekcija-3 neoprostive kletve
Domaći:

1.Izmišljeni sastav na temu: KADA JE MRAČNI ČAROBNJAK UPOTREBIO SMRTNU KLETVU NA MOG NAJBLIŽEG

2. U kakvoj situaciji bi se nalazio da moraš da iskoristiš Smrtnu kletvu.





1.Koliko god se trudila postoje stvari koje se ne mogu zaboraviti...i kada pogledam u nazad...shvatam koliko sam ja zapravo srecna...imam prijatelje...
Toga dana je sve teklo uobicajeno...moja carobna olovka zapisivala je moje misli dok sam u parku zamisljeno posmatrala nebo...bilo je plavo...ali nekako mutno...i nepregledno...nisam mogla razaznati te znake na njemu...obuzimao me je osecaj straha...morala sam da proverim da li je sve u najboljem redu...otisla sam do skole...znala sam da se nesto desava...a ulazivsi unutra taj osecaj je bio sve jaci...ubijao me je...tada sam ugledala njega...bice koje je bilo prekriveno crnilom...izgovarao je reci najgore, najtamnije...a pog njegovim je nogama bio ON...moj prijatelj...tada sam ispustila krik ocajika...to zlo je bacalo kletvu smrti na mog najdrazeg...misli su me mucile...gde su prefesori?...kako je mogao uci?...to mi nije bilo vazno ali su me proganjale misli te...uzela sam stapic, ispravila se, obrisala suze...i izgovorila tada nesto so nikada nisam...ucilo smo to...ali nikada nisam primenila te reci carobne...uperila sam stapic ka njemu...nije ga to oborilo...ali ga je uplasilo...dovoljno da ode...
Pala sam na kolena...i na njima puzila do prijatelja mog...uhvatila sam za ruku...i zajedno smo sacekadi da dodju profesori...bollnicari...pogledom sam samo prosla preko lica uplasenih koja su bila nad nama...zatvorila sam oci..
Narednog trenutka sam bila u bolnickom krevetu...pored mene je bio prijatelj...bili smo dobro...crni carobnjak nije stigao da do kraja izgovori kletvu najgoru...ali ja jos uvek razmisljam sta da se nisam nasla tamo?...sada bih ga izgubila...ali takve misli brzo nestanu jer shvatim koliko sam ja srecna...jer imam prijatelje..VHP



2.Kada bih se nasla u situaciji da je neko meni drag u bilo kakvoj opasnosti...sekunda je meni dovoljna da izgovorim keci smrtne...moje sestre,roditelji,prijatelji...bilo ko od njh da je ugrozen...bez razmisljanja bih odreagovala Smrtnom kletvom..VHP

8Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Pon Maj 31, 2010 2:06 pm

Rock Soul

Rock Soul

Učenici
Učenici
Sta ti imas iz srpskog ? Very Happy

9Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Pon Maj 31, 2010 2:11 pm

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...5...Razz...sto???...VHP

10Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Pon Maj 31, 2010 2:12 pm

Rock Soul

Rock Soul

Učenici
Učenici
Malo ti je ruzan sastav, pa zato pitam WinkVery Happy

11Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Pon Maj 31, 2010 2:15 pm

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...hahaha..VHP...nemoj da spamujemo ubice nas Nina...VHP...idi u Magicland...pa u P3...pa u vase radove..Razz...pa mi onda reci da li je neka moja recenica napisana ruzna..Razz..VHP...:*

12Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Pon Maj 31, 2010 2:50 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
KLETVE-ocena 5

DVE STRANE STE NAPUMPALI SPAMUJUĆI. OVO VAM JE OPOMENA. POSTOJE POSEBNA MESTA ZA PRIČANJE I TAKO TO. OVDE SE UGLAVNOM RADE DOMAĆI ZADACI!

http://www.carobnjastvo.com

13Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Uto Jun 01, 2010 5:12 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
Istorija magije- VI lekcija-Egipatska magija...
DOMACI:
1.ZASTA SLUZE PIRAMIDE (U MAGIJI)?
2.NADITE SLIKU NEKOG EGIPATSKOG CAROBNJAKA...



1.Iako su piramide bili nadgrobni spomenici, postoji trajno neslaganje o pojedinim teološkim načelima koja su podstakla njihovu izgradnju...-Jedna teorija koja se sve više prihvata je da su piramide projektovane kao neka vrsta „sredstva za vaskrsnuće“; Egipćani su verovali da je mračni deo noćnog neba oko koga zvezde kruže fizički ulaz u nebesa, i da je jedna od osa koja prolazi od glavne grobne odaje kroz vrh Velike piramide direktno usmerena u centar ovog dela neba. Ovo sugeriše da bi piramida mogla biti projektovana kao sredstvo za magično lansiranje duše umrlog faraona pravo u prebivalište bogova...cool..VHP

2.sliku carobnjaka tesko je naci...ali Egipcani su Carobnjaka u seni...smatrali bogom meseca, mudrosti, znanja, astronomije, geometrije, matematike i umetnosti...pa evo njegove slike...ne znam stvarno koju bi drugu trebalo postaviti..VHP
Srce Ljubavi<3 988285

14Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Uto Jun 01, 2010 5:36 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
Herbiologija-VII lekcija

Domaci:
1.Napisati u sastavu kako ste vi sakupljali koren,list,cvet ili plod bilo koje biljke.
2.Nesto nam vise reci o toj biljci. Mora biti drvenasta, ne mora da ima magicna svojstva vazno je da vi nam kazete nesto o njoj.



1.i 2. Moja je mama opsednuta zravim zivotom...I mene je zarazila jedno vreme...stalno sam sakupljala razno lekovito bilje...privuklo me je posebno listopadno drvo sa belom korom,obešenim granama, dok su listovi dvostruko zubičasti i oblika srca(sto mi je bilo posebno drago da vidim)..VHP...to je bila Bela breza...divno drvo...VHP...dugo sam pazljivo proucavala koji su delovi lekoviti...kako ih cuvati...beru se list i kora, tokom leta kada je biljka u punom razvoju...raspust je bio ceo posvecen ovom predivnom drvetu...
...saznala sam i da se koristi za lečenje mokračnih kanala,srčanih bolesti,kamena u burezima itd...morala sam pazljivo da uzimam lekovite delove...posebno list jer brzo gubi lekovite sastojke ukoliko smo nepozljivi...koru nozem secemo...ali svakako moramo paziti da ne ostetimo stablo...fascinirala me je ta lekovita biljka...i kada je moja baka imala problem sa kamenom u bubregu...rado sam joj pravila lekoviti napitak od Breze...to je razlog vise da se divim lekovitom bilju...VHP


Nadam se da nije pogresno sto sam u sastavu napisala i nesto o biljci...mislim...bilo mi je lakse da uklopim i prvi i drugi deo domaceg..VHP

15Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Uto Jun 01, 2010 5:51 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
Zmajologija » III-lekcija-Kinseki zmaj

DOMACI
1.NADITE SLIKU KINESKOG ZMAJA
2.STA PREDSTAVLJA KINESKI ZMAJ?
3.PO CEMU SE KINESKI ZMAJ RAZLIKUJE OD EVROPSKOG ZMAJA?
4.STA KONTROLISU KINESKI ZMAJEVI?



1.Srce Ljubavi<3 046100719


2.Smatra se kao simbol sreće i prosperiteta, otelotvorenje kosmičke sile jang, božanstvo voda u kineskoj mitologiji, i zodijački znak...VHP

3.i 4. Za razliku od evropskih verovanja zmaj kao vatreno biće, kineski zmaj je povezan sa vodom...vladaju svim pokretnim vodama,kontrolišu vreme i izazivaju kiše...VHP

16Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Uto Jun 01, 2010 6:07 am

mario93

mario93

Profesor
Profesor
zbog kreativnosti dobijas 5*

17Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Uto Jun 01, 2010 6:15 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
<3poet-heart<3 ::

2.sliku carobnjaka tesko je naci...ali Egipcani su Carobnjaka u seni...smatrali bogom meseca, mudrosti, znanja, astronomije, geometrije, matematike i umetnosti...pa evo njegove slike...ne znam stvarno koju bi drugu trebalo postaviti..VHP
Srce Ljubavi<3 988285

Evo ja da dodam pošto zaista obožavam ovoga boga:

Zove se Tot. On je bog Meseca, umetnosti i nauke. ON noću zamenjuje boga RA u mesečevom čamcu. POstao je bog meseca jer njegov kljun koji predstavlja kljun ptice Ibis, ima izgled mladog meseca. Tot nekada ima i glavu u obliku majmuna. Veruje se da je on izmislio hijeroglife(egipatsko pismo).

http://www.carobnjastvo.com

18Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Uto Jun 01, 2010 7:10 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
mario93 ::zbog kreativnosti dobijas 5*
...ooo...pa hvalaa..VHP...



...a Salkale posto si dodao VHP...molim da se i to uracuna u moju ocenu..VHP... Letjenje Sliterin

19Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Uto Jun 01, 2010 1:48 pm

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Ovako zasto odgvaras umesto mene?Mario prestani salkale izvini ali prestani:
Srce ljubavi evo tvojih pravih ocena:
Istorija Magije-5- (minus je zbog ovog ''BOGOVA'' zato molim te pisi ''KUPIDON'' eto i opet ti je (minus za neozbiljnost ovoga: VHP ''
Zmajologija-5 bez primedbi.
Alhemija-uradi pa mi javi Very Happy

20Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Uto Jun 01, 2010 1:55 pm

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
..o.k..VHP...necu vise biti neozbiljna.. :I

21Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Uto Jun 01, 2010 1:56 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
Ja se ne ubacujem, ja samo dodajem zanimljivost......

http://www.carobnjastvo.com

22Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Uto Jun 01, 2010 2:01 pm

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...izvini sto post za postom stavljam...ali kozes li mi reci razliku izmedju Boga i Kupidona...koliko ja znam Kupidon je Bog ljubavi...a ja nisam pisala o Bogu ljubavi?????

23Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Uto Jun 01, 2010 2:03 pm

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
<3poet-heart<3 ::...izvini sto post za postom stavljam...ali kozes li mi reci razliku izmedju Boga i Kupidona...koliko ja znam Kupidon je Bog ljubavi...a ja nisam pisala o Bogu ljubavi?????
To sam upravo ja počela pisati....XDDDD

24Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Čet Jun 03, 2010 1:25 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
Napici- VII lekcija

1. Jačina napitka zavisi od količine sastojaka.
2. Opremu za pravljenje napitaka čini: držač, kotao i štapić.
3. Reč napitak je nastala od latinske reči potion što znači lek,ali može i značiti otrov.
4. Dodavanjem pogrešnog sastojka možemo potpuno izmeniti značenje napitka, čak možemo proizvesti eksploziju!
5. Biljke i njihovo značenje:

-Seme i cvet Kopra ...

http://www.cvijet.biz/images/stories/ljekovito/zacinsko/komorac-foeniculum-1.jpg

Seme Kopra, privlači novac i služi za zaštitu.
Cvet Kopra, koristi se u ljubavnim čarolijama....

-Lešnik, daje mentalne moći i vezuje se za plodnost....

http://www.kolosdoo.rs/proizvodi/hazelnut_page.jpg

-Limun, osigurava uspeh, zdravlje i ljubav.....VHP

http://limun.hr/UserDocsImages/limun186.jpg

-Muskatni oraščić, vezuje se za vidovitost i blagostanje....

http://www.kotanyi.com/var/hr/storage/images/svijet-zacina/abeceda-zacina/k-o/muskatni-orascic/5365-2-ger-DE/Muskatni-orascic_large.jpg

-Nana, vezuje se za zaceljivanje, mudrost i blagostanje...

http://vijesti.gorila.hr/var/mojportal/storage/images/moj_portal/zabava_i_lifestyle/lifestyle/bilje/nana_biljka/983257-1-cro-HR/nana_biljka_news_pic.jpg

-Ruzmarin, štiti od negativnosti, vezuje se za pamćenje i pomaže u svim vrstama rituala....

http://www.nikel.com.hr/upload/tbl_sastojci/ruzmarin_rosmarinus-officinalis_9169.jpg

-Kadulja, služi za zaceljivanje, blagostanje i mudrost....

http://www.magazinmode.com/wp-content/uploads/2009/12/kadulja.jpg

-Timijan, sluzi za vidovitost i za odbijanje negativnosti....

http://www.uredidom.com/Portals/0/CLANCI_FOTO/vrt_i_okucnica/timijan.jpg

-Hajdučka trava, vezuje se za odbranu,sreću i zaštitu....<3

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0d/Achillea_millefolium.jpeg

-Jaglac, služi za odbranu od duhova i zlih napasti kao što su zle vile i gremlini.

http://www.destinacije.com/Slike/Hrvatska/FloraiFauna/Cvijet_Jaglac-Trubentica.JPG

-Ruža, uglavnom se koristi u ljubavnim carolijama...<3....VHP...obozavam je....VHP

http://www.kvety.net/images/Ruza.jpg



...evo profo sa najlepsim imenom..VHP...ja uradila domaciiii...:****..VHP

25Srce Ljubavi<3 Empty Re: Srce Ljubavi<3 Čet Jun 03, 2010 10:09 am

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Hehhehe,hvala za ime...Domaci:odlican 5+++++,bolje od Nine,svaka cast...VHP

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions