Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Radionica Tekashi Zmotuku Empty Radionica Tekashi Zmotuku Pon Feb 01, 2010 3:17 am

Cole's girlfriend

Cole's girlfriend

Učenici
Učenici
Revenklov MOJA RADIONICA Revenklov
Radionica Tekashi Zmotuku Firstrooma

Stvari:
-Ormar(odore-plava odora)
-Dvije police(jedna za knjige-druga za napitke)
-Radni sto(za razne projekte)
-Lobanja
-Kristalna kugla
-Kamin sa Gvozdenim kotlom
-Prazne bočice za napitke

Sastojci:
-Daždevnjakovo oko
-Žablji prsti
-Zmijske Račve
-Lišće mandragore
-koža šestonogog guštera
-pero fenixa
-pepeo iz kog se radja fenix
-zwezdana prasina
-polen kamilice ubrane na groblju
-juznoewropska mesozderka
-wulkanski prah

Stwari koje joj nedostaju:
-Sastojci-novi
-Zlatni kotao
-nova polica
-Odore u svim bojama
-Polica
-Čarobne lampe(bez duhova, ali vi možete probati uhvatiti jednog)
-Čarobno ogledalo
-Tarot karte
-Globus
-Aparat za destilaciju



Poslednji put izmenio Cole's girlfriend dana Pon Feb 01, 2010 11:43 am, izmenio ukupno 5 puta (Razlog : Da dodam wulkanski prah.)

2Radionica Tekashi Zmotuku Empty Re: Radionica Tekashi Zmotuku Pon Feb 01, 2010 6:56 am

Cole's girlfriend

Cole's girlfriend

Učenici
Učenici
Priziwam materijal i kalup
Da mogu prawiti magicni sirup,
Magijo daj mi bocice prazne
Da izwodim experimente razne!!!

Eto tako, jos mi e to falilo.

3Radionica Tekashi Zmotuku Empty Re: Radionica Tekashi Zmotuku Pon Feb 01, 2010 10:47 am

Cole's girlfriend

Cole's girlfriend

Učenici
Učenici
Ucenica Tekashi Zmotuku mesa malo zwezdane prasine, mandragorinog lisca, polen kamilice sa groblja i feniksowo pero(ali joj njen feniks uwek daje jos, pa necu da ga brisem iz sastojaka). Ostawlja napitak da prokljuca i sipa ga u bocice. Isproba malo i efekat e zadowoljawajuc. Nosi ga u prodawnicu Lorda Voldemorta.

4Radionica Tekashi Zmotuku Empty Re: Radionica Tekashi Zmotuku Pon Feb 01, 2010 11:10 am

Gost

Anonymous

Gost
imam super ideju za sledece napitke
poslacu ti na PM da niko ne vidi ideje VHP

5Radionica Tekashi Zmotuku Empty Re: Radionica Tekashi Zmotuku Pon Feb 01, 2010 11:22 am

Cole's girlfriend

Cole's girlfriend

Učenici
Učenici
Sooper, tnx. Nabawicu sastojke, pa ti saljem. Imam para, pored onog baksisa........xP

6Radionica Tekashi Zmotuku Empty Re: Radionica Tekashi Zmotuku Pon Feb 01, 2010 11:47 am

Cole's girlfriend

Cole's girlfriend

Učenici
Učenici
Mesa:
-nerw iz Daždevnjakovog oka
-Žablje prste
-Zmijske Račve
-Lišće mandragore
-kožu šestonogog guštera
-pepeo iz kog se radja fenix
-wulkanski prah

Ostawlja napitak, swe dok nije poceo da warnici, kad ga je zurno sklonila s' watre i presula u bocice. Isprobala ga e i nosi ga Lordu Voldemortu u prodawnicu.

7Radionica Tekashi Zmotuku Empty Re: Radionica Tekashi Zmotuku Sub Maj 15, 2010 6:06 am

Eldar

Eldar

Učenici
Učenici
Nije mi jasno,uspevaju li ti napitci,cini,kako to izvodite da uspe???Hoce li mi neko rec???

8Radionica Tekashi Zmotuku Empty Re: Radionica Tekashi Zmotuku Sub Maj 15, 2010 8:10 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
Da ti pojasnim, ovo je kao neka browser igrica, iliti virtuelni svet u kojem je cilj da provedeš vreme i zabaviš se

http://www.carobnjastvo.com

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions