Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kloi Veber Empty Kloi Veber Uto Feb 23, 2010 1:34 pm

Joxy

Joxy

Učenici
Učenici
Ime:
Kloi Veber
Godina:18
Slika:
http://www.fotogramas.es/var/ezflow_site/storage/images/media/imagenes/generacion-tv-2009/michelle-jenner/michellejenner1/2794042-1-esl-ES/michellejenner1_galeriaBig.jpg
Moć:Telepatija
Tip:Vestica

Šta volite, a šta ne:Vodu,sunce,ples,muziku,prirodu,akciju/Ne volim laz,koristoljubivost,prevrtljivost

O vama:Oduvek sam bila harizmaticna i otvorena osoba.I takodje,uvek je moglo nesto da me povredi jer sam veoma emotivna.Moji roditelji su takodje magicne vrste i uvek me podrzavaju.A moja sestra Dzejd je veoma sposobna vestica,koja ima moci od rodjenja.Sa njom sam provodila najvise vremena do sada,i uvek naucimo dosta jedna od druge.

Status naloga:Prihvacen

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions