Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Sre Jun 02, 2010 1:56 pm

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Ae da vidim sta ce moji ucenici da me pitaju? Moje kolege i koleginice. Ali ne nesro glupo najvise volim pitanja u vezi ljubavi Rolling Eyes
Tako da samo izolite moji iskreni odgovori samo za vas Razz
Ma nemojte da se stidite pitajte bilo sta Very Happy)))

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...VHP...bas sve...VHP...hahahha...VHP...ko te najvise nervira ovde?..VHP

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Koliko imas godina..?Very Happy

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Nervira Njufti (jesam tacno napisala nick)? Uf...imam 12godina VHP Yeah a profesor Very Happy

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
On je Njufly....Ja imam pitanje..
zašto te nervira?

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Uf zatos to sumnjam da mi je hakovao nalog. I zato sto nece da uci Very Happy Ajde malo ljubavi Very Happy

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...da li si zaljubljena?..VHP

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
First kiss?

http://www.carobnjastvo.com

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Zaljubljena DA cini mi se da je taj decko na forumu (mislim ne cinimi se znam) hehe Very Happy Ako ga volim i volim kad mi nesto pise ako je to ljubav ja sam zaljubljena do usiju.
Salkal Nisam jos uvek

10Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Sre Jun 02, 2010 2:34 pm

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...ko je taj decko?..VHP

11Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Sre Jun 02, 2010 2:36 pm

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
To nije ljubav...._._ Mislimda znam ko je to...hahahahaha....opet padam sa stolice...

12Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Sre Jun 02, 2010 2:50 pm

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
I ko je taj decko..?Very Happy

13Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 12:33 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
da li vise volis vodku s biberom ili pivo s secerom???

14Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 1:56 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Ma taj decko je od mene stariji samo malo.Nije Magickboy! Werewitch ni jedno a ni drugo...

15Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 1:57 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
..aha...onda je Salkal????..VHP...Razz

16Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:03 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
........noup ubicu te sto tako razmisljas! affraid

17Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:04 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
..VHP...ko razmislja...ja???..VHP...ma daj...ja to ne umem..Razz...VHP

...hm...da li to neko od profa ili je ucenik?..VHP

18Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:06 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
a jel ti uopste pijes??

19Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:07 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Da da ti razmisljas! Profa VHP Ali nije Magickboy...Razz

20Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:07 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
....aaaaaaaaaaaa....VHP...moj ozbiljni profa Mario93????...Razz...VHP

21Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:10 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Weerewitch naravno da ne pijem!!!!! Ej nije Mario93!!! On je stariji mozda 4godine ovaj samo 2:P

22Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:11 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...hm..VHP...pa a ne znam vise ni jednog profu...VHP...hm...reeeeciiiii miiiiii????

23Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:13 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
aaaa znam ja... ti mene volis?

24Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:15 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Werewitch ti si mi najomiljenija ucenica posle Litle witch. Srce necu da kazem pitajte njega...............................................

25Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:16 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...hej...a jaaaaaaaaaaaaaaaa??????....gde sam ja tu medju najomiljenijima a???..VHP..Razz....haahha...VHP..kako da ga pitam kad ne znam ko je???..VHP

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions