Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Sre Jun 02, 2010 1:56 pm

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
First topic message reminder :

Ae da vidim sta ce moji ucenici da me pitaju? Moje kolege i koleginice. Ali ne nesro glupo najvise volim pitanja u vezi ljubavi Rolling Eyes
Tako da samo izolite moji iskreni odgovori samo za vas Razz
Ma nemojte da se stidite pitajte bilo sta Very Happy)))


26Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:18 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Ja vas sve bre volim.Ali dve ucenice izdvajam Very Happy
Eeeee...ae reci cu ti VHP evo crtica kao slova njegovog nicka na forumu _ _ _ _ _ _ _ _

27Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:25 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
baltazar....Metallac....neca112*....Rock Soul...???...da li sam ubolaaaa????...VHP....

28Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:30 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Noup evo prvo slovo S i zadnje 2

29Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:31 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...pa SALKAL32...VHP...kako nije..VHP...Razz....jeste je l' da????

30Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:33 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
.. Rolling Eyes

31Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:34 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
..upecala sam te..VHP...pa jos iz prve sam pogodila a ti...niiiijeee..VHP..Razz...e profesorka...VHP..zna li on to?

32Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 2:36 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
ne znaaa xDDD

33Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 3:39 am

*<Little witch>*

*<Little witch>*

Moderator
Moderator
Ja nisam ni mislila na Magicboy.....nego na Salkala....

34Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 7:28 am

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
E pa sad ce da zna...Little jos se nisi obukla...xD...Znc idemo goli na zurku...:DD..Mejrema,zasto on ne zna..?:p

35Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 11:00 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Tako ne zna jer ja necu da mu kazem kolega cut' cut' ... Idite goli da vas isteraju ja idem sama Very Happy

36Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 11:03 am

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Ne ljutis se...?:/..Razz

37Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 11:07 am

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
MALO ALI IPAK TO JE LJUBAV PREMA NINI KAO UCENICI A TEB KAO DEVOJCI JEL TAKO? A i bicu tamo sa

38Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 11:09 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
Gde bi volela da živiš kada porasteš?????

http://www.carobnjastvo.com

39Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 11:10 am

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Jao,ma nebitno zab...Da bicemo zaj svi...Very Happy))
I sa kim bi volela da zivis...?Very Happy

40Mejrema hot seat (moja vruca stolica) - Page 2 Empty Re: Mejrema hot seat (moja vruca stolica) Čet Jun 03, 2010 12:01 pm

Mejrema

avatar

Administrator
Administrator
Salkal zivim? Crnoj Gori ili Kragujevcu.
Sa kime? Sa prodicom VHP

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions